franczyzawpolsce.pl

Nowy, modułowy system franczyzowy Fit Cake

Rośnie grupa osób, które na skutek pandemii straciły pracę. Dotyczy to wielu przedsiębiorców, głównie z branży gastronomicznej, których “dobił” przeciągający się lockdown. Poszukują innej drogi zawodowej. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie sieci franczyzowe stwarzają preferencyjne warunki do wejścia w biznes. Fit Cake opracowało trzystopniowy system franczyzowy, który pozwala na założenie własnej kawiarni z kapitałem już od 19 tys. zł.

image
image

ESOPOT.PL

Fit Cake Sopot z naturalnymi lodami bez cukru! Pierwsza taka oferta w Trójmieście

Kto z nas nie marzył o orzeźwiających lodach w upalny dzień? Wiele osób, z różnych powodów, nie może ich jeść. Fit Cake Sopot wychodzi im naprzeciw i wprowadza pierwsze tego typu desery w Trójmieście! Bez cukru, glutenu, laktozy, wegańskie i w ośmiu smakach – pod marką Fit Ice Cream.

DOBREPOMYSLYNABIZNES.PL

Franczyza z Fit Cake dobrym pomysłem na biznes

Jak się zaczęła Wasza „rewolucja w cukiernictwie”? W 2016 roku otworzyliśmy pierwszą niecukiernię w Białymstoku. Była to kawiarnia, która oferowała produkty bez cukru, bez glutenu, bez laktozy oraz bez złych kalorii. Odbiór społeczny przerósł nasze oczekiwania i nie wyrabialiśmy się z produkcją. Szybko powiększyliśmy lokal, aby mogła w nim przebywać większa liczba klientów. Po kilku miesiącach pojawiły się pierwsze zapytania o możliwość współpracy.„nie”. 

image
image

FORBES.PL

Gastronomia zdrowieje

 

DATA: 10.06.2020

Ponad 80 tysięcy polskich franczyzobiorców toczyło w ostatnich miesiącach zaciętą i nierówną batalię o przetrwanie. Koronawirus szczególnie mocno dotknął branżę gastronomiczną. Próbę tę pomyślnie przeszły te marki, które oferowały unikalny produkt i potrafiły szybko dostosować system franczyzowy do nadzwyczajnych warunków. Dobrze poradziły sobie też firmy oferujące zdrową żywność.

FRANCHISING.PL

Opis systemu franczyzowego

Fit Cake to rewolucja w cukiernictwie. Jedyne miejsce, w którym zjesz deser bez wyrzutów sumienia i bez przybierania na wadze! 🙂 To jedyna i największa sieć „niecukierni.pl ” w Polsce . Specjalnie dla was, do każdego ciasta/ ciastka/ batonika dołączamy informację żywieniową, na której znaleźć można skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników. Nasze słodycze są nie tylko zdrowe, ale również smaczne i z pewnością biją na głowę swoich niezdrowych „przodków”, którym mówimy raz na zawsze stanowcze „nie”. 

image
image

E-RESTAURACJA.COM

Sieci gastro tworzą własne aplikacje do zamówień online

 

DATA: 25.06.2020

Aplikacja działa od maja. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy całkowitą kontrolę nad tym, jak wygląda zamawiarka, możemy szybko wprowadzać zmiany, promocje, modyfikować ustawienia – mówi Rafał Kościuk, współwłaściciel liczącej 14 lokali sieci Fit Cake produkującej zdrowe słodycze, w tym ciasta bez cukru i bez glutenu oraz wegańskie lody. 

WYBORCZA.PL

Białystok. Oferta wegańskich lodów jest duża. Które wybrać?

 

DATA: 15.06.2020

Skupiliśmy się na tych klasycznych, które zwykle są trudniej dostępne dla osób z celiakią, na diecie bezmlecznej czy bezglutenowej. Etykieta naszych lodów wegańskich to 5, do 7 składników. Bazą jest mleko ryżowe lub kokosowe. Nie stosujemy sojowego, bo wiele osób ma na soję uczulenie. Do tego dodajemy naturalne, niskokaloryczne słodziki – erytrol i ksylitol. Używamy tylko roślinnych tłuszczów. Smak uzyskujemy przez naturalne dodatki świeżych truskawek lub pasty z orzechów – mówi Ewelina Choińska z Fit Cake. 

image
image

KURIER PORANNY

Pierwsza polska “niecukiernia” działa w Białymstoku i trafiła już do 14 miast

 

DATA: 01.06.2020

Ewelina Choińska i Rafał Kościuk zdecydowali się na uruchomienie w Białymstoku wytwórni słodkości idąc na przekór tradycyjnym przyzwyczajeniom Polaków. 

FRANCHISING.PL

Fit Cake: czas na lody bez cukru

Fit Cake to koncept oparty na sprzedaży słodyczy bez cukru i glutenu oraz bez złych kalorii. Firma powstała w 2016 roku, dziś pod tym szyldem działa 13 placówek, z czego większość na licencji.

Swoim franczyzobiorcom Fit Cake zaproponował w tym roku rozszerzenie asortymentu o lody bez cukru, glutenu, laktozy oraz o obniżonej kaloryczności. Fit Ice Cream, bo tak nazywa się koncept lodowy, nie występuje jako samodzielny biznes, ale jest uzupełnieniem oferty Fit Cake. 

– Fit Ice Cream to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Wielu z nich nie może jeść cukru lub produktów z laktozą i glutenem, a inni po prostu dbają o formę i świadome odżywianie. Jest to też pomysł na uatrakcyjnienie oferty, szczególnie w sezonie letnim – mówi Rafał Kościuk, twórca marki Fit Cake.

image